Pomagamy w zakupie domu na Maderze

Od 2009 roku, zajmujemy się pośrednictwem w zakupie domów i apartamentów na Maderze. Podczas tego okresu pomogliśmy wielu Polakom w nabyciu wymarzonej nieruchomości na Maderze. W ramach naszej działalności organizujemy wyjazdy inwestycyjne i indywidualne inspekcje, podczas których pokazujemy najciekawsze aktualnie oferty dostępne na lokalnym rynku. Podczas kilku dni pobytu na wyspie zdobędziesz wszelkie informacje potrzebne do podjęcia właściwej decyzji. Towarzyszymy Ci na każdym etapie zakupu. Świadczymy także usługi posprzedażowe m.in. utrzymanie nieruchomość oraz wynajem wakacyjny.

W ramach organizowanych wyjazdów na Maderę oferujemy:
- przedstawienie najciekawszych ofert wedle wcześniejszych ustaleń,
- przedstawienie pełnej informacji o procesie zakupu i formalnościach z nim związanych,
- zakwaterowanie wedle preferencji (hotel, apartament, dom),
- wycieczka po najciekawszych miejscach Madery (wg ustaleń),
- opiekę polskiego przedstawiciela przez cały czas pobytu.

 

Dlaczego warto zamieszkać na Maderze?

Madera jako część Portugalii należy do Unii Europejskiej i podlega jej prawodawstwu. Dzięki temu zakup i posiadanie nieruchomość na Maderze jest łatwiejsze. Klimat na wyspie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Jako miejsce położone z dala od światowych wydarzeń, Madera jest także bezpieczną przystanią na turystycznej mapie świata. Na Maderę dolecimy bezpośrednio korzystając z połączeń charterowych dużych agencji podróży, takich jak TUI lub ITAKA. Połączenia z przesiadką w Lizbonie oferuje portugalski TAP. Łagodny, zdrowy klimat, stabilna sytuacja gospodarcza i polityczna oraz sympatyczni mieszkańcy sprawiają, że coraz więcej osób wybiera Maderę na swój drugi dom.


Zastanawiasz się nad kupnem domu na Maderze?
Chcesz zorientować się w cenach lokalnych nieruchomości?
Myślisz o przeprowadzeniu się na Maderę lub inwestycji?
Skontaktuj się z nami pomożemy w realizacji Twoich planów!


Osoba kontaktowa

Paweł Hammer
tel. 510 - 645 - 115
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty sprzedaży.


 

Więcej ofert