Atrakcje na wodzie

Wycieczki na skuterach wodnych.

Odkryj piękno północnej Costa Blanca od strony morza. Zobacz zapierające dech w piersiach krajobrazy i odwiedź miejsca niedostępne z lądu. Zobacz m.in. wspaniałe Groty Dels Orgenes. Zobacz film z wyprawy skuterowej.Rejs prywatną łodzią.

Wycieczka z przewodnikami, podczas której nie musisz się o nic martwić, bo wszystko zostanie przygotowane i koordynowane tak, abyś mógł cieszyć się słońcem i pięknym krajobrazem. Rejs wzdłuż porośniętego lasem śródziemnomorskim wybrzeża, piaszczystych plaż, grot skalnych i wysepek. Podczas wycieczki m.in. obiad i snorkowanie  na plaży Granadella, rejs wzdłuż najbardziej ekskluzywnych miejsc regionu, najlepszych plaż oraz wokół Peñón d'Ifach.

Romantyczny rejs we dwoje.

Wieczorny rejs po zatoce w okolicach Altea z lampką szampana i podziwianiem zachodu słońca na plaży L’olla.

Birdwatching 

Rejs z nastawieniem na oglądanie przyrody, głównie ptaków zamieszkujących ten region.

Wyprawy wędkarskie.

Wyprawy wędkarskie na Costa Blanca. Wędkowanie sportowe, głębinowe, indywidualne oraz rejsy turystyczno-wędkarskie dla rodzin, w tym wyprawy na połów tuńczyka (Javea).

Rejsy wycieczkowe z Calpe do Benidorm.

Idealna propozycja na spędzenie jednego dnia na Costa Blanca dla rodzin z dziećmi, grup znajomych lub par. Trasa żeglugi prowadzi wzdłuż wybrzeża począwszy od Calpe przez Altea i Alfaz del Pi, aż do Benidormu. Zobaczymy najważniejsze miejsca regionu takie jak w tym: wzgórze Peñón de Ifach, Park Naturalny w Calpe, zabytkową miejscowość Altea ze starym miastem, latarnię morską Albir, miejscowość Alfaz del Pí oraz Wyspę Benidorm. Statek odpływa z portu w Calpe w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 10:00 i zatrzymuje się w porcie w Benidorm niedaleko starego miasta. Powrót z Benidorm do Calpe o godzinie 17:30.


 

A także:
- kursy nurkowe i nurkowanie w okolicach Javea i Calpe,
- rejsy katamaranem wokół Peñón de Ifach w Calpe, 
- chartery łodzi motorowych i żaglówek - wynajem łodzin na godziny, dni, weekendy lub tygodnie.

 

 

 

Atrakcje lądowe dla całej rodziny

Jeep Safari.

Całodzienna wycieczka jeepami po bezdrożach Costa Blanca. Możliwość udziału w wycieczce jako pasażer 8-osobowego Santana Anibal all  terrain, lub za kierownicą jeepa Suzuki. Przejazd przez wąskie, górskie ścieżki, półpustynne bezdroża, zapomniane wioski, głębokie kaniony oraz koryta rzek. Podczas wycieczki lunch w lokalnej restauracji lub piknik na świeżym powietrzu. Po południu czas na odświeżenie się na wodospadach w Algar. Zobacz film z jeep safari.

Costa Blanca na rowerach.

Wynajem rowerów górskich, miejskich, a także  i wyjazd na szlaki poza miastem

Costa Blanca na segwayach.

Wycieczki krajoznawcze po miejscowościach północnej Costa Blanca na segway’ach. 

       
 

Costa Blanca z powietrza

Przelot paralotnią.

Przeloty paralotnią nad Costa Blanca. Do dyspozycji paralotnia o wyrach żagla 40m2. Przelot z ponad 400m urwiska. 

Przeloty helikopterem.

Loty VIP, filmowanie z powietrza oraz chartery helikopterów.    

 

 Atrakcje wieczorne dla dzieci i dorosłych - kolacja i show

Benidorm Palace.

Jeśli myślisz o kolacji połączonej ze spektaklem to Benidorm Palace jest tym czego szukasz. To kabaret połączony z występami tanecznymi, występami iluzjonistów i śpiewem. Podczas przedstawienie wykorzystywane są najnowsze techniki wizualne. Po przedstawieniu odbywa się dacing.

Benidorm Circus.

Działający od 1960 roku Benidorm Circus wpisał się na stałe w listę miejsce, które trzeba odwiedzić z dziećmi podczas wizyty na Costa Blanca. Podczas spektaklu wykorzystuje się techniki aktorskie i sztuczki magiczne znane najlepszym cyrkowcom na świecie. Dla wzmocnienia efektu zaskoczenia wykorzystywane są także wizualizacje i nowe technologie. W przedstawieniu nie wykorzystuje się zwierząt. Na scenie zobaczymy kuglarzy, klaunów, akrobatów i magików.

    

 
Średniowieczny show - Walka Chrześcijan z Maurami. 

Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi. Wyjątkowe przedstawienie pokazujące burzliwą historię walk Chrześcijan z Maurami jaka miała miejsce na Półwyspie Iberyjskim przed wiekami. Podczas show pokazy konne, pojedynki rycerskie oraz niezapomniana średniowieczna atmosfera. Zobacz trailer przedstawienia.

Więcej ofert